Nowoczesne elektronarzędzia

Elektronarzędzia w formacie kieszonkowym pomagają w drobnych domowych pracach
i umożliwiają wygodne wiercenie i wkręcanie.

W domu zdarzają się prace związane z wierceniem i wkręcaniem wymagające trzymania urządzenia w górze. Nowa wiertarko-wkrętarka ma zwartą i lekką konstrukcję. Mieści się w kieszeni, dzięki czemu jest zawsze pod ręką. 

Narzędzie umożliwia zmianę biegów przy pomocy przycisku włącznika bez przerywania pracy. Model oferuje wysoką prędkość obrotową dochodząca do 580 obrotów na minutę na 2. biegu, co umożliwia szybkie wkręcanie małych wkrętów. Uniwersalny uchwyt z blokadą gwarantuje stosowanie wszystkich popularnych wierteł i końcówek wkręcających.

Wiertarko-wkrętarka GSR Mx2Drive Professional odznacza się szerokim zakresem zastosowań: przydaje się przy montażu mebli, zabudowie kuchni oraz pracach elektroinstalacyjnych.

Urządzenie jest przeznaczone do wkręcania mniejszych wkrętów w płytach wiórowych, miękkim drewnie oraz tworzywach sztucznych. Wkrętarka sprawdza się przy montażu zawiasów do szafek lub szyn w szufladach. Zintegrowane oświetlenie LED ułatwia pracę w miejscach zaciemnionych.

Z akumulatorem

System elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) zapewnia dłuższą żywotność akumulatora litowo-jonowego. Chroni on akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. Akumulator jest gotowy do użycia nawet po kilku miesiącach przechowywania. W wyposażeniu seryjnym wiertarko-wkrętarki Bosch GSR Mx2Drive Professional znajduje się uniwersalna, 1-godzinna ładowarka.W wyposażeniu standardowym znajdują się dwa akumulatory i nowy typ dwuczęściowego opakowania kompatybilnego z walizkami L-BOXX firmy Bosch. W innej wersji urządzenie jest dostarczane w opakowaniu kartonowym wraz z jednym akumulatorem i ładowarką.
Sugerowana cena detaliczna brutto wiertarko-wkrętarki GSR Mx2Drive Professional – 426 zł

Kolejne sprytne narzędzie marki Bosch to wkrętarka dostosowana do potrzeb kobiet, które lubią praktyczne rozwiązania w połączeniu z odrobiną luksusu. Z drobnymi pracami remontowymi kobiety poradzą sobie z jej pomocą – narzędzie jest łatwe w obsłudze i dopasowane do kobiecej dłoni. Wkrętarka wysadzana kamieniami Swarovskiego to prawie biżuteria!

Niestraszne już będą urywające się drzwiczki, wystające śrubki czy odkręcające się kółka! IXO podoła wszelkim pracom w domu i w ogrodzie.

Natomiast druga limitowana wersja wkrętarki IXO przyda się podczas babskiego wieczoru, gdy zabraknie korkociągu. Ponieważ wkrętarka ma ładne drewniane opakowanie, charakterystyczne dla wysokogatunkowego wina, doskonale sprawdzi się też jako prezent.

Wkrętarkę IXO Swarovski mogą zdobyć tylko zwycięzcy konkursu. Wystarczy kupić dowolne elektronarzędzie Bosch z linii zielonej, odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego Ty chciałbyś dostać wkrętarkę IXO Swarovski” i …mieć trochę szczęścia! Na uczestników czeka
60 wkrętarek.      

Natomiast dla niecierpliwych, którzy lubią mieć wszystko od ręki, wkrętarka IXO Vino czeka
w sklepach od października do grudnia.